Rodzinka.pl: Tradycyjnie nowoczesne święta (145)

Rodzinka.pl: Tradycyjnie nowoczesne święta (145)

serial komediowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka, Karol Klementewicz
W skrócie:Tomek i Kuba omawiają strategię podbojów miłosnych i dzielą się swoimi pomysłami. Zbliżają się święta. Ludwik sam ubiera choinkę, ale ma wątpliwości, czy efekt końcowy wszystkich zadowoli.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
czwartek, 30 stycznia
za 3 dni
19:55 TVP HD
piątek, 31 stycznia
za 4 dni
6:55 TVP HD

Opis

W uporządkowanym życiu Boskich zapanuje chaos. W związku z remontem domu do Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) wprowadzą się dziadkowie (Halina Skoczyńska i Michał Grudziński). Babcia Janina próbuje przejąć kontrolę nad domownikami, ku rozpaczy prawowitej pani domu. Ku utrapieniu rodziców grzeczny Kacperek (Mateusz Pawłowski) wkracza w trudny wiek, a Kuba (Adam Zdrójkowski) znów wpakuje się kłopoty. Z kolei Tomek (Maciej Musiał) zrywa z Magdą. Rezygnuje z wynajmowanego mieszkania i wraca do rodziny. W ten sposób trzy pokolenia Boskich spotkają się pod jednym dachem.

W tym odcinku

Tomek i Kuba omawiają strategię podbojów miłosnych i dzielą się swoimi pomysłami. Zbliżają się święta. Ludwik sam ubiera bożonarodzeniowe drzewko, ale ma wątpliwości, czy efekt końcowy wszystkich zadowoli. Razem z Natalią proponują Tomkowi, by zaprosił swoją dziewczynę na święta. Będą wtedy mieli okazję, by lepiej ją poznać. Ostatecznie jednak małżonkowie spędzają świąteczny wieczór sami w domu. Wspominają pamiętne Boże Narodzenie, kiedy to Ludwik poprosił ukochaną o rękę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także