Rodzinka.pl: Nareszcie sami (106)

Rodzinka.pl: Nareszcie sami (106)

serial komediowy Polska 2013   od 12 lat
Występują:Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski
Reżyseria:Patrick Yoka
W skrócie:Tomek chce pożyczyć od rodziców samochód na dwa tygodnie. Ludwik zgadza się pod warunkiem, że odwiezie Kubę i Kacpra na obóz. Po wyjeździe chłopców Boscy biorą się za remont mieszkania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze perypetie Natalii (Małgorzata Kożuchowska) i Ludwika (Tomasz Karolak) Boskich, szczęśliwych rodziców. Boscy poznali się jeszcze na studiach, lecz mimo upływu lat nadal darzą się gorącym uczuciem i tworzą zgodną parę. Wraz z dziećmi - Tomkiem (Maciej Musiał), Kubą (Adam Zdrójkowski) i najmłodszym Kacprem (Mateusz Pawłowski) - mieszkają pod Warszawą. Małżonków czeka wyprowadza najstarszego z synów. Chłopak jednak regularnie odwiedza bliskich. Tymczasem Natalia zapowiada, że wybiera się na studia.

W tym odcinku

Tomek chce pożyczyć od rodziców samochód na dwa tygodnie. Ludwik zgadza się pod warunkiem, że syn odwiezie Kubę i Kacpra na wakacyjny obóz. Po wyjeździe chłopców Boscy się nudzą. By zabić czas, biorą się za remont mieszkania. Maria, która dowiedziała się niedawno, że to najczęstsza przyczyna rozwodów, postanawia im pomóc. Przyprowadza do Boskich eksperta od remontów, którym okazuje się jej atrakcyjna koleżanka, Izka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także