x
Ranczo 3: Wielkie odkrycie (32)

Ranczo

sezon 3 odc. 32: Wielkie odkrycie

serial obyczajowy Polska 2008   od 12 lat
Występują:Ilona Ostrowska, Cezary Żak, Paweł Królikowski, Jacek Kawalec
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Odbywa się uroczyste otwarcie restauracji nazwanej - 'U Japycza'. Solejuk odkrywa ropę; jednak nie z głębi ziemi, lecz ze starego traktora. Związek Kusego i Lucy przestaje być tajemnicą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kolejne losy młodej Amerykanki Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska), która zamieszkała w podlaskiej wsi Wilkowyje. Zderzenie jej poglądów i przyzwyczajeń z mentalnością jej nowych sąsiadów ma nieoczekiwane, często zabawne skutki. Lucy propaguje wśród mieszkańców Wilkowyj idee typowe dla lokalnych społeczności amerykańskich. Przyjaźni się z malarzem Kusym. W trzeciej serii pojawia się nowy wikary (Bartosz Kasprzykowski) oraz Sylwia Gliwa jako córka Więcławskich.

W tym odcinku

W Wilkowyjach odbywa się uroczyste otwarcie wyremontowanej restauracji. Lokal nosi nazwę "U Japycza". Następnego dnia Solejuk odkrywa na swojej ziemi złoże ropy. Mężczyzna, przejęty perspektywą czekającego go bogactwa, przestaje pić. W obawie, że gmina przejmie pole, próbuje sprzedać teren Amerykance. Tymczasem związek Kusego i Lucy przestaje być tajemnicą. Wypytywana przez księdza Lucy przyznaje się do popełnionego grzechu. Ksiądz jest zaszokowany. Wykryte zostaje źródło wycieku ropy. Okazuje się jednak, że pochodzi ono nie z głębi ziemi, lecz ze starego traktora. Solejuk doznaje ulgi.

Występują (pokaż wszystkich)