Pingwiny z Madagaskaru 2: Operacja: Zmień sąsiada/Nie wolno prześledzić (25)

Pingwiny z Madagaskaru

sezon 2 odc. 25: Operacja: Zmień sąsiada/Nie wolno prześledzić

(The Penguins of Madagascar: Operation: Neighbor Swap/Herring Impaired)

serial animowany USA 2010-2012   od 7 lat
W skrócie:Pingwiny nie mogą już znieść ciągłego imprezowania lemurów. Przenoszą je w inne miejsce, a na ich teren wprowadza się Roger. Oddział wybiera się na dno Atlantyku po 100-letniego śledzia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 21 sierpnia
za 7 dni
10:45 Paramount Channel
czwartek, 27 sierpnia
za 13 dni
2:50 Paramount Channel

Opis

Kontynuacja przygód czterech pingwinów znanych z kinowego hitu "Madagaskar". Pewny siebie Skiper to lider grupy, Kowalski jest strategiem i pomysłodawcą każdej z akcji, Rico to specjalista od zadań specjalnych, a najniższy rangą Szeregowy wykonuje prace pomocnicze i pełni funkcje chłopca na posyłki. Po wydarzeniach z filmu lew Alex, hipopotamica Gloria, żyrafa Melman i zebra Marty zostają w Afryce. Grupa pingwinich komandosów wraca do Central Parku, by przejąć kontrolę nad zoo. Misja komplikuje się, gdy pingwiny odkrywają, że zabrał się z nimi pasażer na gapę - Król Julian i jego banda lemurów.

W tym odcinku

Pingwiny nie mogą już znieść ciągłego imprezowania lemurów. Przenoszą je w inne miejsce, a na ich teren wprowadza się Roger. Następnie oddział wybiera się w podróż na dno Atlantyku po 100-letniego śledzia. Śledziowa uczta zamienia się w całkowitą katastrofę.

Zobacz także