Pierwsza miłość (2205)

Pierwsza miłość

odc. 2205

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Melka odtrąca Krystiana. Ewa nie może patrzeć na przygnębienie syna. Wkrótce odwiedza dziewczynę i prosi ją, by dała Krystianowi szansę. Radek postanawia wyprowadzić się z mieszkania Wekslerów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Melka ostatecznie odtrąca Krystiana. Ewa nie może patrzeć na przygnębienie syna. Obiecuje, że naprawi jego związek. Wkrótce odwiedza dziewczynę i prosi ją, by dała Krystianowi jeszcze jedną szansę. Radek postanawia wyprowadzić się z mieszkania Wekslerów. Wcześniej jednak spędza upojne chwile z Sabiną. Ich romans nie uchodzi uwadze Andrzeja. Iza znowu szuka sposobu, by spędzić z Bartkiem trochę wolnego czasu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także