Pierwsza miłość

Pierwsza miłość

SERIAL OBYCZAJOWY Polska 2004-   od 12 lat

Głównym wątkiem serialu są miłosne perypetie Marysi (Aneta Zając) i Pawła (Mikołaj Krawczyk), których uczucie jest często wystawiane na ciężkie próby. Troski codziennego życia dzielą oni z najbliższymi przyjaciółmi Kingą (Aleksandra Zienkiewicz), Bartkiem (Rafał Kwietniewski) i Arturem (Lukasz Płoszajski). Kinga jest mocno stąpającą po ziemi samotną matką, niemającą jednak szczęścia do mężczyzn. Bartek to z kolei romantyczny lekarz, będący uosobieniem cech, których szukają w mężczyznach prawie wszystkie kobiety. Najbardziej zwariowany z tej trójki jest Artur, playboy i flirciarz, który nie raz udowodnił, że nie jest zdolny do życia u boku jednej kobiety. Akcja serialu toczy się także we wsi Wadlewo, gdzie mieszkają Emilka Śmiałek (Anna Ilczuk) i jej ojciec Marian (Paweł Okoński). Rodzina ta niejednokrotnie mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi. Z kolei kłopoty wczesnej dorosłości nękają Olę (Dominika Kojro) i Błażeja (Paweł Krucz) Królów oraz ich przyjaciół Sabinę (Urszula Dębska), Mikołaja (Błażej Michalski) i Radka (Mateusz Banasiuk). Oprócz problemów miłosnych stają oni także przed naprawdę poważnymi życiowymi dylematami.

Oglądaj w telewizji

Stacja Data i czas Odcinek
Polsat Wtorek 2.03
18:00
Pierwsza miłość (3183)

Marysia i jej mąż postanawiają wywieźć Julkę za granicę, by dziadek nie mógł jej znaleźć. Tomek nadal doradza Arturowi, jak zrobić wrażenie na Dorocie. Za namową syna organizuje spotkanie w parku.

Polsat Środa 3.03
18:00
Pierwsza miłość (3184)

Dominika trzyma Edwarda na muszce. Marysia i Melka próbują przekonać ją, by nie strzelała. Kinga uważa, że Artur nie gra uczciwie, szukając coraz to nowych sposobów na poderwanie Doroty.

Polsat Czwartek 4.03
18:00
Pierwsza miłość (3185)

Domańskim nie podobają się metody porwania Julki, które proponuje Dominika. Kobieta postanawia zrezygnować z realizacji planu. W Wadlewie pojawia się ciemnoskóry James Mgebe, który szuka proboszcza.

Polsat Piątek 5.03
18:00
Pierwsza miłość (3186)

James prosi Kazanową, by wyjechała z nim do Afryki. Kobieta niczego takiego nie planuje. Zastanawia się, jak ukryć przed nim istnienie Bożydarka. Przebrana za zakonnicę Dominika uprowadza Julkę.

Polsat Poniedziałek 8.03
18:00
Pierwsza miłość (3187)

Edward i jego ludzie docierają na camping, na którym przebywa Julka wraz z rodzicami. Dziewczynka oznajmia dziadkowi, że gotowa jest odebrać sobie życie, jeśli rozdzieli ją z bliskimi.

Polsat Wtorek 9.03
18:00
Pierwsza miłość (3188)

Marysia odbiera telefon od Dominiki. Okazuje się, że kobieta przebywa w areszcie. Prosi siostrę, by załatwiła jej prawnika. Kalinę odwiedza ojciec. Namawia ją też, by wzięła udział w terapii.

Polsat Środa 10.03
18:00
Pierwsza miłość (3189)

Kacper ma pomysł, jak wyciągnąć z aresztu Dominikę. Jolka uczy Tomka okradać sklepy. Chłopak zostaje złapany na gorącym uczynku. Na ratunek spieszy mu Artur. James nie zamierza wyjeżdżać z Wadlewa.

Polsat Czwartek 11.03
18:00
Pierwsza miłość (3190)

Wiktoria spotyka się ze swoją rywalką. Kobieta chce się umówić na walkę rewanżową. Sabina daje Kalinie do zrozumienia, że wpadła w oko Oskarowi. Dziewczyna nie jest jednak gotowa na nowy związek.

Polsat Piątek 12.03
18:00
Pierwsza miłość (3191)

Bartek podejrzewa, że Kamila go unika. Postanawia odwiedzić ją we Wrocławiu. Do Marysi dzwoni Dominika. Przekazuje siostrze zaszyfrowaną wiadomość. W zrozumieniu jej pomaga Domańskiej Marta.

Pokaż wszystkie emisje

Ostatnie odcinki

Streszczenia wszystkich odcinków

Występują (pokaż wszystkich)