Pierwsza miłość (2203)

Pierwsza miłość

odc. 2203

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Artur w geście dobrej woli zaprasza Przemka na kolację. Potrawy nie trafiają jednak w gust jogina. Między mężczyznami dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań. Pobity Radek dociera do Barbariana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Artur w geście dobrej woli zaprasza Przemka na kolację. Potrawy, które przygotował, nie trafiają jednak w gust jogina. Między mężczyznami dochodzi do nieprzyjemnej wymiany zdań. Pobity Radek dociera do Barbariana. Beata natychmiast zawiadamia o wszystkim Sabinę, która przyjeżdża do baru. Zieliński wyznaje córce Wekslera miłość. Gdy stan chłopaka się pogarsza, Mikser postanawia zabrać go do szpitala i przekazać pod opiekę Natana. Tymczasem Andrzej z ochroniarzami obserwują, co się dzieje w mieszkaniu Sabiny.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także