Pierwsza miłość (2187)

Pierwsza miłość

odc. 2187

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Damian Skowronek próbuje uzyskać informacje o stanie majątkowym dłużników. Szczególnie jest zainteresowany Pauliną. Mieszkańcy Wadlewa sądzą, że grozi jej niebezpieczeństwo za niespłacenie długów.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

W Wadlewie pojawia się Damian Skowronek i próbuje uzyskać informacje o stanie majątkowym dłużników. Szczególnie jest zainteresowany Pauliną. Mieszkańcy wsi sądzą, że grozi jej niebezpieczeństwo za niespłacenie długów. Tymczasem we Wrocławiu Daria zapewnia Kingę, że jej podejrzenia względem Artura i Luizy są bezpodstawne. Artur postanawia szczerze wyznać żonie swoje obawy. Mimo że wyjaśniają sobie wszystkie nieporozumienia, nadal są wobec siebie nieufni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także