Pierwsza miłość (2170)

Pierwsza miłość

odc. 2170

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Kaśka odpiera zarzuty Artura dotyczące nielojalności. Zieliński znów wkracza na drogę przestępstwa. Ewa imponuje Krystianowi swoimi szalonymi pomysłami. Wspólne chwile nad Odrą zbliżają ich do siebie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

W Barbarianie Kaśka odpiera zarzuty Artura dotyczące jego braku lojalności i ubolewa jednocześnie nad losem wyrzuconego z mieszkania Radka. Tymczasem Zieliński ponownie wkracza na drogę przestępstwa. Ewa imponuje Krystianowi swoimi szalonymi pomysłami. Wspólnie spędzone chwile nad Odrą zbliżają ich do siebie. Podczas gdy Marysia z Melką zastanawiają się nad sensem swoich związków, Beata postanawia już z nikim się nie wiązać. Jej plany krzyżuje jednak pojawienie się w Barbarianie przystojnego Eryka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także