Pierwsza miłość (2169)

Pierwsza miłość

odc. 2169

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Michał zastaje Ewę w swoim domu. Dochodzi do kłótni między nim a Krystianem. Bartek, który przeżywa rozstanie z Emilką, oraz Artur, zawiedziony zachowaniem Radka, wspólnie szukają ukojenia w alkoholu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Gdy Michał po raz kolejny zastaje Ewę w swoim domu, dochodzi do kłótni między nim a Krystianem. Jej obecność sprawia, że Marysia zaczyna wątpić w szczerość intencji Domańskiego. Również Melka jest coraz bardziej zaniepokojona. Tymczasem była partnerka Michała znajduje sposób, by wkupić się w łaski syna. Bartek, który przeżywa rozstanie z Emilką, oraz Artur, zawiedziony zachowaniem Radka, wspólnie szukają ukojenia w alkoholu. Rozgoryczenie Kulczyckiego potęguje informacja o tym, że Kaśka, któremu tak ufał, również go oszukał.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także