Pierwsza miłość (2168)

Pierwsza miłość

odc. 2168

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Ewa postanawia wyjechać z kraju. Michał nie kryje radości. Najpierw jednak kobieta pisze list do Krystiana i prosi Michała, by mu go przekazał. Domański postanawia naprawić swoje relacje z Marysią.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Ewa postanawia wyjechać z kraju. Michał nie kryje, że się z tego cieszy. Najpierw jednak kobieta pisze list do Krystiana i prosi Michała, by mu go przekazał. Zadowolony z takiego obrotu sprawy Domański postanawia naprawić swoje relacje z Marysią. Chciałby spędzić z nią wieczór. Niestety, Ewa po raz kolejny staje na ich drodze. Bezradny Kaśka wyjawia Bartkowi, jak źle czuje się z tym, że okłamuje Artura. Jednocześnie nie potrafi zostawić Radka bez pomocy. Bartek nie przyjmuje takiego tłumaczenia do wiadomości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także