Pierwsza miłość (2167)

Pierwsza miłość

odc. 2167

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Karol przedstawia Grzegorzowi plan działania i strategię ich wspólnego biznesu. Mężczyzna chce przekazać Wekslerowi wszystkie swoje oszczędności. Po randce z Emilką Bartek zatrzymuje się u Kaśki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Karol przedstawia Grzegorzowi plan działania i strategię ich wspólnego biznesu. Grzegorz postanawia przekazać Wekslerowi wszystkie swoje oszczędności z nadzieją, że je pomnoży. Sytuacja jednak się skomplikuje, gdy wychodzi na jaw, że Karol spotyka się z Aśką. Z godnością wysłuchuje od najbliższych oskarżeń pod swoim adresem. Z kolei dziewczyna udaje pokrzywdzoną po tym, jak odwracają się od niej przyjaciele. Tymczasem po nieudanej randce z Emilką Bartek zatrzymuje się u Kaśki, gdzie w tajemnicy przed Arturem ukrywa się Radek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także