Pierwsza miłość (2166)

Pierwsza miłość

odc. 2166

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Artur poznaje prawdę o unijnych pieniądzach. Kaśka i Kinga próbują go uspokoić i wytłumaczyć zachowanie Radka. Majka dowiaduje się, kim jest tajemnicza kobieta, którą spotkała w domu Michała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Artur wpada w złość, gdy poznaje całą prawdę o unijnych pieniądzach. Kaśka i Kinga próbują go uspokoić i wytłumaczyć zachowanie Radka. Kiedy Kulczycki w końcu się uspokaja, postanawia dać Radkowi ostatnią szansę. Michał odwiedza Marysię. W ręku trzyma bukiet kwiatów. Wyjaśnia powód swojego dziwnego zachowania. Majka dowiaduje się, kim jest tajemnicza kobieta, którą spotkała w jego domu. Kornelia przychodzi do domu Śmiałków. Dochodzi do kolejnej sprzeczki między Bartkiem a Emilką. Psycholog radzi im, jak zdystansować się i bez emocji spojrzeć na swój związek. Emilka umawia się z mężem, by zrealizować plan B.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także