Pierwsza miłość (2165)

Pierwsza miłość

odc. 2165

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Michał niespodziewanie funduje Melce i Krystianowi pobyt w spa. Kaśka ma nadzieję, że Jowita wróci. Prosi Natana, by nie odwoływał wizyty u profesora. W Wadlewie pojawia się tajemniczy pożyczkodawca.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Michał niespodziewanie funduje Melce i Krystianowi pobyt w spa. Oboje domyślają się, że chce w tym czasie zaprosić do siebie Marysię. Majka nie dostaje jednak zaproszenia, dlatego postanawia sama sprawdzić, jaki jest powód dziwnego zachowania mężczyzny. Wszyscy próbują jakoś usprawiedliwić Jowitę i pocieszyć zdruzgotanego Radka. Zieliński zdaje sobie sprawę, że nadszedł czas, by wyjawić Arturowi całą prawdę. Tymczasem Kaśka pełen nadziei, że Jowita wróci, prosi Natana, aby nie odwoływał jeszcze wizyty u profesora. W Wadlewie pojawia się tajemniczy pożyczkodawca. Pierwszy z jego usług korzysta Łazanek.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także