Pierwsza miłość (2164)

Pierwsza miłość

odc. 2164

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Paulina po raz kolejny traci mieszkanie. Prosi o pomoc Norberta. Radek podejrzewa, że to Kaśka ukradł pieniądze z konta i teraz planuje ucieczkę za granicę. Razem z Mikserem rozpoczyna pościg.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Paulina kolejny raz traci mieszkanie i znów prosi o pomoc Norberta. W sklepie zoologicznym, w którym stara się o posadę, weterynarz będzie musiała zdać mały test. Gdy Radek dowiaduje się w banku, że pieniądze z ich konta zostały legalnie przelane do Szwajcarii, podejrzewa, że to Kaśka je ukradł i planuje uciec za granicę. Razem z Mikserem rozpoczyna pościg. Odnajduje Kaśkę na lotnisku. Tymczasem Beata poznaje w Barbarianie zranionego przez kobietę przystojniaka. Gdy próbuje go zainteresować swoimi opowieściami, do knajpy niespodziewanie przychodzi Cyryl.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także