Pierwsza miłość (2163)

Pierwsza miłość

odc. 2163

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Radek naciska na Natana, żeby załatwił Jowicie szybkie przyjęcie do kliniki w USA. Zależy mu, by wyjechała za granicę, zanim ktoś odkryje, że to on ukradł pieniądze. Pojawiają się komplikacje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Radek naciska na Natana, żeby załatwił Jowicie natychmiastowe przyjęcie do kliniki w USA. Zależy mu, by ukochana wyjechała za granicę, zanim ktoś odkryje, że to on ukradł pieniądze. Pojawia się jednak problem z przelewem kwoty na konto szpitala. Aśka nie potrafiła zerwać znajomości z Karolem. Opowiada Darii o ich wspólnej kolacji i przekonuje, że łączą ich tylko przyjacielskie relacje. Wówczas kurier przynosi jej uroczą przesyłkę. Marysia otrzymuje od Michała SMS-a z przeprosinami i informacją o małym, przejściowym problemie. Gdy odwozi Melkę do Krystiana, widzi przed domem mężczyznę w towarzystwie innej kobiety.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także