Pierwsza miłość (2162)

Pierwsza miłość

odc. 2162

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Marysia obawia się, że Michał ją wykorzystał. Karol zaprasza Aśkę na kolację. Daria przekonuje ją, by jak najszybciej zakończyła związek. Radek przelewa pieniądze zdobyte od Artura na konto Jowity.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Marysia w dobrym humorze wraca z Wadlewa do domu. Po kilku godzinach milczenia ze strony Michała ogarniają ją wątpliwości. Zaczyna myśleć, że dała się wykorzystać. Melka namawia ją, by pierwsza się do niego odezwała. Karol zaprasza Aśkę na kolację. Daria przekonuje ją, by jak najszybciej zakończyła ten związek. Ona jednak nie bardzo wie, jak to zrobić. Podczas spotkania próbuje zniechęcić do siebie Wekslera. Tymczasem Radek postanawia przelać pieniądze zdobyte od Artura na konto Jowity. Gdy chora się o tym dowiaduje, prosi ukochanego, aby wyjechał razem z nią do Stanów Zjednoczonych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także