Pierwsza miłość (2161)

Pierwsza miłość

odc. 2161

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Sabina jest już gotowa na spotkanie z przyjaciółmi. Odwiedza ich w Kings Fitness. Artur chwali Radka za uczciwość i zaangażowanie w nową firmę. Zieliński z trudem przyjmuje komplementy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Sabina jest już gotowa na spotkanie z przyjaciółmi. Odwiedza ich w Kings Fitness. Znajomi spontanicznie organizują przyjęcie na jej cześć. Artur chwali Radka za uczciwość, rzetelność i zaangażowanie w projekt i nową firmę. Zieliński z trudem przyjmuje komplementy. Ma wyrzuty sumienia, które jednak zagłusza świadomość pogarszającego się stanu zdrowia Jowity. Tymczasem w domu Śmiałków wszyscy niepokoją się nagłym zniknięciem Marysi i Michała. Tymczasem zakochani postanowili urządzić sobie kolejny piknik.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także