Pierwsza miłość (2160)

Pierwsza miłość

odc. 2160

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Beata prosi Kaśkę i Miksera o pomoc w pozbyciu się Cyryla. Gdy mężczyźni nie wracają, uzbrojona w gaz pieprzowy biegnie z odsieczą. Marysia i Michał spędzają upojne chwile na łonie natury.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Przestraszona Beata wpada do Barbariana i prosi Kaśkę i Miksera o pomoc w pozbyciu się Cyryla z jej mieszkania. Gdy mężczyźni długo nie wracają, uzbrojona w gaz pieprzowy biegnie z odsieczą. Tymczasem Radek próbuje namówić Artura, by zainwestował swoje pieniądze w nową firmę. Przedstawia mu precyzyjnie dopracowany biznesplan i przekonuje, że sam potrafi ją poprowadzić. Po wzajemnych zapewnieniach, że wspólne łoże małżeńskie do niczego nie zobowiązuje, Marysia i Michał spędzają upojne chwile w... polu kukurydzy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także