Pierwsza miłość (2159)

Pierwsza miłość

odc. 2159

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Marysia z Michałem przyjeżdżają do Wadlewa. Na powitanie dobiega ich z domu Śmiałków nieprzyjemna rozmowa Emilki i Bartka. We Wrocławiu wystrojona Beata spotyka się w Barbarianie z Cyrylem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Marysia z Michałem przyjeżdżają do Wadlewa. Na powitanie dobiega ich z domu Śmiałków nieprzyjemna rozmowa Emilki i Bartka. Zamiast spędzić romantyczne chwile przyjezdni muszą wysłuchać narzekań skłóconych i niezadowolonych ze swojego związku małżonków. Tymczasem we Wrocławiu wystrojona Beata spotyka się w Barbarianie z Cyrylem. Gdy tylko mężczyzna dowiaduje się, że spotkał dziewczynę chętną na seks bez zobowiązań, proponuje, by poszli do jej mieszkania. Dla niej to okazja na zrealizowanie swojego planu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także