Pierwsza miłość (2156)

Pierwsza miłość

odc. 2156

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Po powrocie ze spotkania z Alanem Beata zastanawia się nad macierzyństwem. Oczami wyobraźni widzi siebie w roli matki. Karol wciąż szuka kogoś, kto udzieliłby mu pożyczki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Po powrocie ze spotkania z Alanem Beata zastanawia się nad macierzyństwem. Oczami wyobraźni widzi siebie w roli matki. Zdesperowana dziewczyna postanawia znaleźć innego kandydata na ojca swojego dziecka. Podczas randki z Marysią Michał próbuje zatrzeć ślad po niedawnej wpadce. Im bardziej się jednak stara, tym gorzej mu to wychodzi. Karol wciąż szuka kogoś, kto udzieliłby my pożyczki. Grzegorz decyduje się wejść w nim spółkę. Również Grażyna pomaga byłemu mężowi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także