Pierwsza miłość (2155)

Pierwsza miłość

odc. 2155

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Marysia i Michał otrzymują od swoich dzieci instrukcje, jak przygotować się do następnej randki. Karol przychodzi do Kings Fitness, by przeprosić Asię za poprzednią noc. Prosi ją o dyskrecję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Marysia zarzuca sobie, że zepsuła romantyczny nastrój podczas pocałunku z Michałem. On zresztą również nie jest z siebie zadowolony. Oboje otrzymują od swoich dzieci instrukcje, jak przygotować się do następnej randki. Karol przychodzi do Kings Fitness, by przeprosić Asię za poprzednią noc. Prosi ją o dyskrecję, choć nie pamięta, co tak naprawdę się wydarzyło. Beata umawia się na randkę z Alanem. Podczas romantycznego spotkania przedstawia mu pewną propozycję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także