Pierwsza miłość (2147)

Pierwsza miłość

odc. 2147

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Sabina i Natan zbliżają się do siebie. Kobieta wciąż jest rozbita. Andrzej włącza do akcji kolejną osobę - Tomka, który informuje Igora, że Krzyś został zatrzymany przez policję.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Sabina i Natan w końcu się do siebie zbliżają. Kobieta wciąż jednak jest rozbita, nie potrafi znaleźć sobie miejsca oraz porozumieć się z matką. Zagubiona próbuje szukać wsparcia u ojca. Karol nie może spotkać się z córką, nie chce bowiem opuścić hotelu, w którym przetrzymywany jest Igor. Tymczasem Andrzej włącza do akcji kolejną osobę - Tomka, który informuje Igora, że Krzyś został zatrzymany przez policję. Po nieudanej próbie ucieczki przerażony Kaczmarczyk zaczyna negocjować z Tomkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także