Pierwsza miłość (2138)

Pierwsza miłość

odc. 2138

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Kaśka i Mikser próbują wstawić się za Beatą, by Kinga przywróciła ją do pracy. Beata w obecności przyjaciół próbuje wytłumaczyć szefowej powód swego nieodpowiedzialnego postępowania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Kaśka i Mikser próbują wstawić się za Beatą, by Kinga przywróciła ją do pracy. Beata w obecności przyjaciół próbuje wytłumaczyć szefowej powód swego nieodpowiedzialnego postępowania. W "Kings Fitness" jest jeszcze mnóstwo pracy, a do otwarcia nie zostało już wiele czasu. Wszyscy są mocno zaangażowani w przygotowania i wierzą, że z pomocą Jowity zdążą na czas. Menedżerce jednak coraz trudniej zapanować nad emocjami. Tymczasem Emilka nie chce pójść na otwarcie klubu razem z Bartkiem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także