Pierwsza miłość (2136)

Pierwsza miłość

odc. 2136

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Aśka, wiedząc, że Jowita nie chce jej w gronie swoich pracowników w 'Kings Fitness', prosi o pomoc Kingę. Jej propozycja pracy nie jest jednak tym, czego dziewczyna oczekiwała.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Aśka, wiedząc, że Jowita nie chce jej w gronie swoich pracowników w "Kings Fitness", prosi o pomoc Kingę. Jej propozycja pracy zdecydowanie nie jest tym, czego dziewczyna oczekiwała. Zanim rozczarowana kobieta przyjmie mało ambitną posadę, próbuje za pośrednictwem Mateusza załatwić sobie wyjazd z Wekslerem. Podczas gdy w domu Marysi trwa wielkie świętowanie, Jowita słyszy od lekarza złe wieści.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także