Pierwsza miłość (2135)

Pierwsza miłość

odc. 2135

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Beata chce zdobyć pieniądze dla Kingi. Ukrywa prawdę o stratach, jakie przyniósł Barbarian. Grażyna wycofuje się z obietnicy danej Karolowi. Melka wciąż unika spotkania z Krystianem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Zdesperowana Beata szuka sposobu na uzyskanie pieniędzy dla Kingi. Nie ma zamiaru wyjawić prawdy o tym, że Barbarian przyniósł straty. Grażyna wycofuje się z obietnicy danej Karolowi. Ten okłamuje ją, próbując zachować twarz. Melka wciąż unika spotkania z Krystianem. Chłopak jednak namawia Michała, by razem z nim poszedł do domu Marysi. Podczas wspólnego obiadu dochodzi między nimi do awantury. Mimo wszystko ten dzień okazuje się dla Marysi najszczęśliwszy w życiu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także