Pierwsza miłość (2133)

Pierwsza miłość

odc. 2133

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Bartek umawia spotkanie z psychologiem w domu Śmiałków. Terapię ma prowadzić jego koleżanka, Kornelia. Na plebanię wpada Śmiałek i proponuje partyjkę szachów. Paulina ukrywa się w szafie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Bartek umówił pierwsze spotkanie z psychologiem w domu Śmiałków. Gdy Emilka dowiaduje się, że to koleżanka Bartka z pracy, Kornelia (Katarzyna Galica), ma prowadzić terapię ich małżeństwa, wpada w złość. W czasie wizyty rodziców w więzieniu Sabina prosi o worek treningowy do wyładowywania negatywnych emocji. Grzegorz wpada na pomysł, aby załatwić Sabinie intymne spotkanie w więzieniu z Natanem. Spekulacje na temat miejsca pobytu Pauliny w Wadlewie nie ustają. Tymczasem na plebanię niespodziewanie wpada Śmiałek i proponuje partyjkę szachów. Paulina w tym czasie ukrywa się w szafie.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także