Pierwsza miłość (2116)

Pierwsza miłość

odc. 2116

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Paulina chce dokuczyć Emilce. Rozpowiada o planach wspólnej podróży z Bartkiem. Krystian ma nadzieję na spotkanie z Melką. Natan wraca zdruzgotany z aresztu. Okazuje się, że Sabina została pobita.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Paulina postanawia dokuczyć Emilce. Rozpowiada o planach wspólnej podróży z Bartkiem. Miedzianowskiemu nie podobają się działania ukochanej. Ich rozmowa kolejny raz kończy się kłótnią. Tymczasem Krystian znowu ma nadzieję na spotkanie z Melką. Podniesiony na duchu słowami Marysi udaje się do ich domu. Wpada na zmierzającego w tym samym kierunku Dragona. Wbrew zakazom Michała obmyśla niebezpieczny plan odzyskania uczuć dziewczyny. Jeszcze tego samego dnia zjawia się w klubie, w którym przesiaduje Dragon. Składa rywalowi pewną propozycję. Natan wraca zdruzgotany z aresztu. Okazuje się, że Sabina została dotkliwie pobita. Natan i Karol nie mają wątpliwości, kto za tym stoi. Sabina, w obawie o swoje życie, błaga ojca, by się zgodził na żądania Kaczmarczyka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także