Pierwsza miłość (2115)

Pierwsza miłość

odc. 2115

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Celina wypisuje się ze szpitala na własne życzenie. Niespodziewanie pojawia się w Wadlewie. Natan opowiada Grażynie o swojej wizycie na policji. Funkcjonariusze nie uwierzyli w jego podejrzenia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Celina wypisuje się ze szpitala na własne życzenie. Niespodziewanie pojawia się w Wadlewie. Mieszkańcy dowiadują się, że Emilka pisze książkę. Przychodzą do niej i opowiadają jej różne historie, z nadzieją że zostaną opisani. Natan opowiada Grażynie o swojej wizycie na policji. Funkcjonariusze nie uwierzyli w jego podejrzenia i uznali, że śmierć Stolarczyka nie ma związku ze sprawą. Matka Sabiny wymusza na Karolu, aby użył wszystkich wpływów i zmusił policję do działania. Tymczasem Weksler ponownie udaje się do Igora, aby zobaczyć, co jest na nagraniu, za które Kaczmarczyk chce dostać cały jego majątek. Natan otrzymuje straszną wiadomość. Marysia próbuje odnaleźć Melkę. Prosi Krystiana o pomoc, lecz chłopak jej odmawia. Twierdzi, że wyleczył się już z miłości do dziewczyny. Niespodziewanie Marysia zastaje pakującą się podopieczną, która postanowiła odejść z domu. Bardzo przeżywa jej decyzję. Czuje, że zawiodła nastolatkę. Tymczasem w domu czeka na nią niespodzianka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także