Pierwsza miłość (2114)

Pierwsza miłość

odc. 2114

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Radek martwi się stanem zdrowia Jowity. Proponuje ukochanej wspólne mieszkanie. Dragon staje się coraz bardziej nachalny w stosunku do Melki. Nie przyjmuje do wiadomości odmowy spotkania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Radek jest przybity. Martwi się stanem zdrowia Jowity. W porównaniu z tym, co ona przeżywa, jego kłopoty są drobnostką. Proponuje dziewczynie wspólne mieszkanie i decyduje się na pracę przy myciu okien, by zapewnić obojgu jakieś środki do życia. Dragon staje się coraz bardziej nachalny w stosunku do Melki. Nie przyjmuje do wiadomości odmowy spotkania. Nastolatka czuje się przez niego osaczona. Wciąż jednak nie mówi całej prawdy Marysi. Niespodziewanie podczas wychowawczej rozmowy Majki i jej podopiecznej w drzwiach mieszkania staje Dragon. Zachęca nastolatkę do wyjścia do klubu. Dochodzi do głośnej awantury, w którą włączają się sąsiedzi. Wbrew zakazom opiekunki Melka postanawia wyjść z domu. Natan, zdeterminowany i skołowany różnymi opiniami na temat wypadku, postanawia udać się na policję.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także