Pierwsza miłość (2112)

Pierwsza miłość

odc. 2112

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Dragon coraz częściej kręci się przy Melce. Dziewczyna postanawia to wykorzystać, by pozbyć się Krystiana. Jowita zostaje zwolniona. Jest zbyt dumna, by przyznać się szefowi do ciężkiej choroby.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Dragon coraz częściej kręci się przy Melce. Dziewczyna postanawia to wykorzystać, by pozbyć się Krystiana. Wybiera się z nim na imprezę. Tymczasem wściekły Michał grozi nastolatce policją i zarzuca jej, że nie dotrzymała umowy. Jowita zostaje zwolniona. Jest zbyt dumna, by przyznać się szefowi do ciężkiej choroby. Ostatnio między Bartkiem a Pauliną nie układa się najlepiej. Mężczyzna przyznaje jej, że Mirek nie chce nawet słyszeć o wspólnym spędzaniu z nią czasu. Nieco później Miedzianowski kolejny raz próbuje przekonać Emilkę, by pomogła mu namówić Mirka na wspólny wyjazd z Sobolewską. Żona jest wściekła. O wszystkim opowiada Norbertowi, który niespodziewanie ją całuje.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także