Pierwsza miłość (2111)

Pierwsza miłość

odc. 2111

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Krystian rozpamiętuje dziwne zachowanie Melki. Nie może zrozumieć skąd wzięła się jej niechęć do niego. Jowita kontynuuje chemioterapię. Jest słaba, ale wciąż leczy się w tajemnicy przed przyjaciółmi.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Krystian rozpamiętuje dziwne zachowanie Melki. Nie może zrozumieć, skąd wzięła się jej niechęć do niego. Po nocy zakrapianej alkoholem postanawia się z nią rozmówić. Dziewczyna jest zimna i obojętna względem niego. Jowita kontynuuje chemioterapię. Jest coraz słabsza, ale wciąż leczy się w tajemnicy przed przyjaciółmi. Po kolejnej dawce leków zostaje wezwana przez szefa na spotkanie biznesowe. Niestety jest tak słaba, że nie może wysiąść z samochodu i nie zjawia się o umówionej godzinie. Wściekły przełożony grozi jej zwolnieniem z pracy. Bartek próbuje przekonać Emilkę, by pozwoliła Mirkowi na wspólną wycieczkę z Pauliną. Córka Śmiałka uważa, że to nie najlepszy pomysł. Nie chce zmuszać chłopca do robienia czegoś wbrew sobie. Na dodatek Mirek nie ma zamiaru budować żadnych relacji z Sobolewską. Widzi w niej bowiem kobietę, która rozbiła jego kochającą się rodzinę.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także