Pierwsza miłość (2110)

Pierwsza miłość

odc. 2110

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Aśka próbuje namówić Luizę na spotkanie z terapeutą, który jej pomoże. Bartek i Wojtek zażegnują dawny konflikt przy nalewce. Krystian próbuje zobaczyć się z Melką. Pomaga mu Kaśka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Aśka próbuje namówić Luizę na spotkanie z terapeutą, który jej pomoże. Grozi, że jeśli nie posłucha dobrej rady, powie Mikserowi o jej autodestrukcyjnych skłonnościach. Dochodzi do kłótni między dziewczynami. Nagle pojawia się Mikołaj. Bartek i Wojtek zażegnują dawny konflikt przy nalewce. Pod wpływem alkoholu Miedzianowski wyznaje, że ma wątpliwości, czy porzucenie Emilki było słuszną decyzją. Tymczasem Paulina postanawia walczyć o ukochanego. Nie zamierza mu już więcej robić wymówek dotyczących jego kontaktów ze Śmiałkami. Krystian próbuje zobaczyć się z Melką. Pomaga mu Kaśka, który aranżuje spotkanie nastolatków w Barbarianie. Dziewczyna nie jest z tego powodu zadowolona. Wychodząc z baru, spotyka Dragona i z nim odchodzi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także