Pierwsza miłość (2109)

Pierwsza miłość

odc. 2109

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Celina leży w szpitalu po zawale serca. Bartek urasta do rangi lokalnego bohatera, po tym jak uratował kobietę. Michał zabrania Krystianowi kontaktów z Melką. Aśka wyciąga Luizę na szczerą rozmowę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Celina leży w szpitalu po zawale serca. Mieszkańcy Wadlewa angażują się w pomoc dla niej. Bartek urasta do rangi lokalnego bohatera, po tym jak uratował kobietę. Tymczasem niegdyś lubiana i szanowana Paulina coraz częściej odczuwa niechęć ze strony ludzi. Na dodatek wciąż męczy ją myśl, że Bartek zechce wrócić do żony. Martwi się również, że Emilka zrobi z niej pośmiewisko w swojej powieści. Krystian przeżywa trudne chwile. Michał wciąż zabrania mu kontaktów z Melką. Aśka wyciąga Luizę na szczerą rozmowę. Dziewczyna zwierza się jej ze swoich przeżyć związanych z nieudaną karierą sportową.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także