Pierwsza miłość (2108)

Pierwsza miłość

odc. 2108

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Stolarczyk obiecuje Karolowi pomóc w wyjaśnieniu roli, jaką odegrał Igor w wypadku Sabiny. Niedługo później okazuje się, że Stolarczyk nie żyje. Weksler sądzi, że za wszystkim stoi Kaczmarczyk.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Stolarczyk telefonuje do Karola. Obiecuje pomóc w wyjaśnieniu roli, jaką odegrał Igor w wypadku Sabiny. Niedługo później w telewizji pojawia się komunikat o tragicznej śmierci Stolarczyka. Weksler nie wierzy w przypadkową śmierć Brunona. Jest przekonany, że za wszystkim stoi Kaczmarczyk. Emilka postanawia spróbować sił jako pisarka. Razem z z Norbertem wybiera się do Wrocławia na rozmowę do jednego z wydawnictw. Śmiałek i Wojtek głośno rozmawiają na temat kariery Emilki i pomocy Norberta. Wszystko słyszy Bartek, który nie kryje swojego zdenerwowania. Aśka wybiera się do Barbariana, dokąd zaprasza również Luizę. Zaplanowała wcześniej jej spotkanie z Kacprem, ponieważ usiłuje ustalić, co łączy tych dwoje. Po rozmowie z kolegą poznaje sekret Luizy. Tymczasem pani Celina odczuwa silne bóle pod mostkiem i słabnie w ośrodku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także