Pierwsza miłość (2107)

Pierwsza miłość

odc. 2107

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Igor odzyskuje przytomność. Bruno pokazuje mu nagranie, na którym widać, że Kaczmarczyk doprowadził do wypadku Sabiny i Dagi. Emilka dostaje z Nowego Jorku propozycję napisania książki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Igor odzyskuje przytomność. Bruno pokazuje mu nagranie, na którym jednoznacznie widać, że Kaczmarczyk doprowadził do tragicznego wypadku Sabiny i Dagi. Igor obmyśla kolejny plan. Gdy niebawem przychodzi do niego Natan i znowu zarzuca mu udział w kolizji, w której zginęła Daga, Kaczmarczyk stwierdza, że ma dowód na to, że w wypadek jest zamieszany ktoś inny. Aśka rozmawia z kolegą ze sklepu na temat przypadkowo spotkanej Luizy. Reakcja Kacpra sugeruje, że zna pływaczkę, choć się tego wypiera. Aśka postanawia zbadać sprawę. Tymczasem blog Emilki jest popularny nie tylko w Polsce, lecz także w Stanach Zjednoczonych. Niespodziewanie córka Śmiałka dostaje z Nowego Jorku propozycję napisania książki. Ojciec i Norbert gorąco ją zachęcają do tego pomysłu i rozwijania talentu pisarskiego.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także