Pierwsza miłość (2106)

Pierwsza miłość

odc. 2106

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Michał zapowiada Marysi, że doniesie policji na handlującą narkotykami Melkę. Kobieta chce temu zapobiec. Natan i Weksler udają się na miejsce wypadku Sabiny. Nie wiedzą, że są obserwowani.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Michał zapowiada Marysi, że zamierza zgłosić kradzież sprzętów na policji i doniesie, że Melka handluje narkotykami. Kobieta usiłuje temu zapobiec. Składa ojcu Krystiana pewną propozycję. Radek ma problem z przyjęciem do nowej pracy, ponieważ przełożony żąda od niego potwierdzenia o niekaralności. Tymczasem Natan z Wekslerem udają się na miejsce wypadku Sabiny i uważnie oglądają miejsce zdarzenia. Nie wiedzą, że są obserwowani. Marysia nie rozumie Melki i jej wyjątkowej zdolności do pakowania się w kłopoty. Podczas awantury nastolatka zaczyna pakować swoje rzeczy. Nie chce być dla Majki ciężarem. Bruno żąda od Igora dodatkowych pieniędzy za swoje usługi.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także