Pierwsza miłość (2105)

Pierwsza miłość

odc. 2105

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Radek idzie na rozmowę rekrutacyjną. Grzegorz załatwił mu pracę. Jowita coraz gorzej się czuje. Słabnie, ale nadal nie mówi o chorobie Radkowi. Dragon zabiera z domu Michała kilka drogich urządzeń.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Radek idzie na rozmowę rekrutacyjną. Grzegorz załatwił mu pracę. Jowita coraz gorzej się czuje. Słabnie, ale nadal nie mówi o chorobie Radkowi. Dragon wraz z kilkoma swoimi kolegami postanawia zabrać z mieszkania ojca Krystiana kilka drogich urządzeń w ramach spłaty przez Krystiana długu. Niebawem ojciec chłopaka wraca z podróży służbowej. Odkrywa kradzież drogich sprzętów. Wściekły obwinia Melkę o wszystkie problemy, które dotknęły jego rodzinę. Wyrzuca dziewczynę z domu. Natan próbuje przekonać Miksera, że Igor miał coś wspólnego z wypadkiem Sabiny i Dagi. Mikołaj jednak nie przyjmuje tego do wiadomości. Posądza Wekslerów o manipulowanie faktami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także