Pierwsza miłość (2104)

Pierwsza miłość

odc. 2104

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Salon mody Sabiny zostaje zamknięty i wystawiony na sprzedaż. Radek znowu traci pracę. Jowita wciąż ukrywa prawdę o swoim stanie zdrowia. Przez bardzo złe samopoczucie traci intratne kontrakty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Salon mody Sabiny zostaje zamknięty i wystawiony na sprzedaż. Radek znowu traci pracę. Postanawia przeprosić szefa Jowity i skorzystać z dawnej propozycji zatrudnienia. Tymczasem Jowita wciąż nikomu nie powiedziała o fatalnym stanie swojego zdrowia. Przez bardzo złe samopoczucie zawala intratne kontrakty. Jej pozycja w firmie jest zagrożona. Oszukuje Radka, że na stanowisko, które chciałby zająć, został przyjęty ktoś inny. Natan próbuje zmusić Igora do wyznania, co jest na nagraniu zarejestrowanym kamerą przemysłową w dniu wypadku Sabiny i Dagi. Tymczasem Dragon z kumplami pojawiają się wieczorem u Krystiana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także