Pierwsza miłość (2079)

Pierwsza miłość

odc. 2079

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Kinga podejrzewa, że to Beata przysłała Arturowi zdjęcia, czym zrujnowała jej ślub. Bartek i Paulina po raz pierwszy budzą się w swoich objęciach. Nie kryją, że są zadowoleni z takiego obrotu spraw.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Kinga podejrzewa, że to Beata przysłała Arturowi kompromitujące zdjęcia, czym zrujnowała jej ślub. Marysia nie do końca podziela jej opinię. Jest przekonana, że mimo wcześniejszych problemów, siostra Adama cieszyła się na myśl o ich planach. Kulczycki również nie wierzy w winę Beaty. Jedyne, o czym jest przekonany, to fakt, że narzeczona zdradziła go podczas wieczoru panieńskiego. Bartek i Paulina po raz pierwszy budzą się w swoich objęciach. Nie kryją, że oboje są bardzo zadowoleni z takiego obrotu spraw. Nieco później Jagna, która widziała ich pocałunek, wymusza na synu, by o wszystkim powiedział Emilce. Żona Bartka szybko dowiaduje się o zdradzie partnera niestety nie od niego samego, lecz od Norberta. Igor wraz z dwoma bandziorami obezwładnia Brunona i wywozi za miasto. Wymusza na nim, by przestał go śledzić na zlecenie Wekslera i zaczął pracować dla niego. Okazuje się, że Kaczmarczyk i Bruno znali się w przeszłości.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także