Pierwsza miłość (2078)

Pierwsza miłość

odc. 2078

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Bartek zauważa, że stosunki między Pauliną a Norbertem znacznie się poprawiły. Jest zazdrosny, bo spędzają oni ze sobą mnóstwo czasu. Gdy spotyka Sobolewską w przychodni, wyznaje, że za nią szaleje.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Bartek zauważa, że stosunki między Pauliną a Norbertem znacznie się poprawiły. Jest zazdrosny, ponieważ byli małżonkowie spędzają ze sobą mnóstwo czasu. Gdy spotyka Sobolewską w przychodni, wyznaje, że za nią szaleje i nie może przestać o niej myśleć. Znienacka ją całuje. Świadkiem sceny jest Jagna. Kinga próbuje odnaleźć mężczyznę ze zdjęć. Chce usłyszeć od niego, czy naprawdę coś między nimi zaszło. Prosi Zośkę o pomoc w zorganizowaniu spotkania. Dowiaduje się, że mężczyzna poprzedniego dnia zwolnił się z pracy i wyprowadził z Wrocławia. Żukowska jest załamana. Szuka wsparcia i pomocy u Beaty. Stęskniony Michał zabiera syna do domu. Melka i Marysia już zaczynają tęsknić za Krystianem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także