Pierwsza miłość (2077)

Pierwsza miłość

odc. 2077

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Kulczycki jest przekonany, że ukochana go zdradziła. Udaje się do klubu, w którym dziewczyny świętowały wieczór panieński Kingi. Barman potwierdza, że przespał się z Żukowską.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Kinga nie może się pogodzić z ostatnimi wydarzeniami. Podczas ślubu Artur potraktował ją bezdusznie, upokarzając w obecności rodziny i znajomych. Kulczycki jest przekonany, że ukochana zdradziła go podczas wieczoru panieńskiego. Udaje się do klubu, w którym dziewczyny świętowały ostatnie chwile wolności Kingi. Barman potwierdza, że przespał się z Żukowską. Tymczasem Michał spotyka się z Marysią, by wypytać, jak długo zamierza bawić się z Melką i Krystianem w szczęśliwą rodzinę. Majka nie daje za wygraną. Jest zdania, że świetnie sobie radzą pomimo słabych warunków mieszkaniowych.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także