Pierwsza miłość (2063)

Pierwsza miłość

odc. 2063

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Michał zajmuje się sprawą Melki. Udaje mu się nakłonić sędziego, by pozwolił zamieszkać dziewczynie pod opieką Marysi. Sabina odwiedza w więzieniu Zuber. Chce wiedzieć się, dlaczego zmieniła zeznania.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Zgodnie z obietnicą daną synowi Michał zajmuje się sprawą Melki. Udaje mu się nakłonić sędziego, by pozwolił zamieszkać dziewczynie pod opieką Marysi. Jego pomoc nie jest jednak bezinteresowna. Mężczyzna stawia nastolatce ultimatum. Tymczasem Sabina odwiedza w więzieniu Zuber. Chce dowiedzieć się, dlaczego zmieniła zeznania, przez co Igor dostanie mniejszy wymiar kary. Marzena wierzy, że Kaczmarczyk pomoże jej szybciej wyjść na wolność.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także