Pierwsza miłość (2062)

Pierwsza miłość

odc. 2062

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Melka i Krystian zostają przyłapani na kradzieży. Dziewczyna trafia do aresztu, a następnie zostaje przewieziona do ośrodka wychowawczego. Natan nie znajduje w sobie odwagi, by lekami zabić Igora.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Melka i Krystian zostają przyłapani na kradzieży. Dziewczyna trafia do aresztu, a następnie zostaje przewieziona do ośrodka wychowawczego. Po Krystiana przyjeżdża ojciec. Chłopak błaga go, by pomógł jego partnerce. Natan nie znajduje w sobie odwagi, by lekami zabić Igora. Jowita nie ma wyrzutów sumienia po tym jak potraktowała Luizę. Radek czuje się zawiedziony jej postawą. Nie wiedział, że potrafi być ona tak wyrachowana.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także