Pierwsza miłość (2061)

Pierwsza miłość

odc. 2061

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Krystian odkrywa, że ojciec zablokował mu konto. On i Melka postanawiają okraść sklep nocny. Igor trafia do szpitala podczas dyżuru Natana. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do ostrej wymiany zdań.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Krystian wpada w panikę, kiedy odkrywa, że ojciec zablokował mu dostęp do konta. On i Melka postanawiają okraść sklep nocny. Igor trafia do szpitala podczas dyżuru Natana. Pomiędzy mężczyznami dochodzi do ostrej wymiany zdań. Natan waha się, czy nie wykorzystać okazji, by pozbyć się swojego wroga. Znajomi organizują dla Błażeja urodzinowe przyjęcie niespodziankę. Ku zaskoczeniu wszystkich solenizant przez przypadek sam dostarczy sobie tort na imprezę. Między Jowitą i Luizą dochodzi do kłótni.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także