Pierwsza miłość (2060)

Pierwsza miłość

odc. 2060

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Zdjęcie Melki pojawia się w prasie. Tymczasem ona i Krystian planują wyjazd do Irlandii. Radek szuka dodatkowej pracy. Spłata kredytu zaciągniętego na salon matki Nikoli rujnuje jego budżet.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Zdjęcie poszukiwanej Melki pojawia się w prasie. Tymczasem dziewczyna i Krystian planują wyjazd do Irlandii, by tam zacząć nowe życie. Niespodziewanie nastolatka postanawia sama uciec z Polski. Michał analizuje transakcje płatnicze na swoim koncie. Wynika z nich, że syn i jego partnerka doskonale bawią się w Zgorzelcu. Jest przekonany, że młodzi wrócą, jak tylko skończą im się fundusze. Radek szuka dodatkowej pracy. Spłata kredytu zaciągniętego na salon matki Nikoli zupełnie rujnuje jego budżet. Chłopak szybko przekonuje się, że bez wykształcenia i doświadczenia ma małe szanse na rynku.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także