Pierwsza miłość (2056)

Pierwsza miłość

odc. 2056

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Mikser uczy się jeździć na nartach. Pomaga mu w tym Luiza. Podczas zmagań na stoku zbliżają się do siebie. Igor dzieli celę z innym skazańcem. Wieczorem Gruby próbuje go udusić prześcieradłem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Mikser uczy się jeździć na nartach. Pomaga mu w tym Luiza. Podczas zmagań na stoku zbliżają się do siebie. W końcu Mikołaj nabiera śmiałości i wyznaje dziewczynie miłość. Beata nie może się pogodzić z tym, że jej brat zamierzał odbić Kingę Arturowi. Radzi Adamowi, by skupił się na swoim małżeństwie z Justyną i pozwolił Żukowskiej budować szczęśliwy związek z innym mężczyzną. Pomiędzy Emilką a Pauliną dochodzi do ostrej wymiany zdań. Sołtysowa nie ma wątpliwości, że rywalka sabotowała jej małżeństwo, jak samo jak Sylwia jej związek z Norbertem. Igor musi dzielić celę z innym skazańcem. Wieczorem Gruby rzuca się na Kaczmarczyka i próbuje go udusić prześcieradłem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także