Pierwsza miłość (2055)

Pierwsza miłość

odc. 2055

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Kinga zaprasza Adama i Justynę na swój ślub. Sabina i Natan spędzają czas na nartach w Czarnej Górze. Na stoku spotykają Luizę. Informują o tym Miksera. Bartek budzi się w mieszkaniu Pauliny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Kinga zaprasza Adama i Justynę na swój ślub. Wysocki robi dobrą minę do złej gry. Zwierza się Beacie, że nie jest szczęśliwy w małżeństwie i zależy mu wyłącznie na Kindze. Sabina i Natan spędzają czas na nartach w Czarnej Górze. Choć na chwilę udaje im się zapomnieć o problemach związanych z Igorem. Na stoku przez przypadek wpadają na Luizę. Natychmiast informują Miksera o tym niespodziewanym spotkaniu. Jeszcze tego samego dnia Mikołaj przyjeżdża do kurortu i zdobywa się na odwagę, by porozmawiać z dziewczyną. Bartek budzi się w mieszkaniu Pauliny. Gdy od niej wychodzi, spotyka Wojtka, który nie kryje swojej zazdrości. Plotki o wspólnej nocy Pauliny i Bartka szybko się roznoszą.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także