Pierwsza miłość (2054)

Pierwsza miłość

odc. 2054

serial obyczajowy Polska 2015   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Krzysztof Łebski, Jakub Miszczak
W skrócie:Karol zleca Brunonowi pozbycie się Igora. Namawia też Natana i Sabinę do wyjazdu. Krystian ma wyrzuty sumienia, że z jego powodu Melka nie mogła opuścić zakładu wychowawczego. Chce naprawić swój błąd.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając), która przyjęła niespodziewane oświadczyny Aleksa (Hubert Jarczak). To dla niej szansa na ułożenie sobie życia u boku ukochanego mężczyzny. Tymczasem Majka zastanawia się, co o niej pomyśli Łukasz "Harcerz" (Rafał Cieszyński), gdy dowie się o zaręczynach. Kobieta będzie musiała wybrać któregoś z adoratorów. Tymczasem u Artura (Łukasz Płoszajski) zdiagnozowano nieuleczalną chorobę. Od zawsze łączyła go silna więź z Kingą. Być może to miłość, której oboje tak rozpaczliwie szukają. Z kolei związek Sabiny (Urszula Dębska) i Natana (Krzysztof Kwiatkowski) przeżywa trudne chwile. Pod nieobecność zapracowanego mężczyzny ktoś inny może stanąć u boku jego ukochanej. Natomiast Radek (Mateusz Banasiuk) pada ofiarą intrygi, uknutej przez tajemniczego prześladowcę.

W tym odcinku

Karol zleca Brunonowi, by pozbył się Igora raz na zawsze. Mężczyzna zgadza się wykonać zadanie. Weksler musi jedynie zadbać o alibi. Karol namawia Natana i Sabinę, by na pewien czas wyjechali z miasta. Córka bez oporów zgadza się na krótki urlop w górach. Krystian ma wyrzuty sumienia, że z jego powodu Melka nie mogła opuścić zakładu wychowawczego i spędzić czasu z Marysią. Postanawia naprawić swój błąd. Udaje się do sędziego Kalety. W jego gabinecie spotyka swojego ojca, Michała. Emilka próbuje bezskutecznie przekonać Bartka, że nie zdradziła go podczas pobytu w Radomiu. Miedzianowski nie wierzy jednak żonie. Upija się w samotności i pod wpływem chwili odwiedza Paulinę. Prosi ją, by go u siebie przenocowała.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także