Pierwsza miłość (1876)

Pierwsza miłość

odc. 1876

4.7/10
serial obyczajowy Polska 2014   od 12 lat
Występują:Aneta Zając, Michał Czernecki, Rafał Kwietniewski, Błażej Michalski
Reżyseria:Grzegorz Pacek, Justyna Nowak, Krzysztof Łebski, Jerzy Krysiak
W skrócie:Sabina wzywa lekarza, który łagodzi atak Agaty. Doktor uprzedza ją, że sytuacja może się powtórzyć. Sabina postanawia czuwać przy siostrze całą noc, a rano zawozi ją na oddział.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Perypetie Marysi (Aneta Zając) i jej męża Huberta (Michała Czerneckiego). Małżonkowie muszą mierzyć się z różnymi problemami, w które często wplątuje ich Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta. Los nie oszczędza także Kingi (Aleksandra Zienkiewicz), która ma na głowie własny pub, oraz jej partnera Adama (Marcin Krajewski). Z trudami wczesnej dorosłości zmagają się z kolei Ola (Dominika Kojro) i jej brat Błażej (Paweł Krucz), którzy nadal szukają prawdziwej miłości. Również w Wadlewie nie brakuje problemów. Czoła próbują stawiać im m.in. Marian (Paweł Okoński) oraz Malwina (Agnieszka Wielgosz).

W tym odcinku

Sabina wzywa lekarza, który łagodzi atak Agaty, ale uprzedza obie kobiety, że sytuacja może się powtarzać. Sabina postanawia przez jedną noc czuwać przy przyrodniej siostrze, a nazajutrz zawieźć ją na obserwację do szpitala. Następnego dnia przyjęta na oddział Agata cieszy się, że po raz kolejny zdołała oszukać Sabinę i lekarzy. Dariusz zaprasza Marysię na spotkanie z żoną zabitego przestępcy, Magdą. Podczas rozmowy Majka poznaje jej wersję wydarzeń z feralnej nocy, o której nie wiedziała. Kobieta ma nadzieję, że dzięki Majce przekona Aleksa do przyznania się do winy. Beata wtajemnicza Filipa w plan, jaki zamierza zrealizować z jego pomocą. Mężczyzna nie wierzy, że jego byłej żonie chodzi o zdobycie Artura. Sądzi, że dla niej ważniejsze są pieniądze niedoszłego kochanka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także